Vítejte v MOP plasty

Ilustrace bazénu MOP plasty se zabývá výrobou rodinných bazénů, dodávkou kompletní technologie a zastřešení. Dále vyrábíme sudy na víno, nádrže pro potravinářský a chemický průmysl a atypické výrobky z polypropylenu.

Ilustrace sudu Sdružení MOP bylo založeno v roce 1994 Lubošem Ondráčkem a Milanem Blažkem. Naše výrobky směřují na domácí, slovenský a rakouský trh. Díky dlouholetým zkušenostem se kvalita našich výrobků neustále zvyšuje a firma se úspěšně rozvíjí.

Bazény

Pro vaše potěšení, zdraví a odpočinek...

Jedním z výrobních programů naší firmy jsou kvalitní celoplastové bazény, které si dovolujeme Vám tímto nabídnout a zpříjemnit tak chvíle Vašeho odpočinku a rodinné pohody.

Bazény vyrábíme ze zdravotně a hygienicky nezávadného polypropylenu modré nebo bílé barvy, stabilizovaného proti slunečnímu UV záření a mrazu, se zaručenou stálobarevností a dlouhou životností. Při výrobě používáme technologii horkovzdušného a polyfúzního sváření PP desek o síle 5 – 15 mm, které vyztužujeme svislými žebry, mezi něž vkládáme styrodurové izolační desky tloušťky 3 cm.

Pod bazénem je nutno zhotovit železobetonovou desku 10 až 15 cm tlustou s rovinností ± 0,5 cm a na ni pokládáme izolaci dna geotextilii 500g/m2. Rozměry základové desky a postup při usazování, dosypávání, obezdívání či obetonování bazénu je lépe projednat s výrobcem. Bazény kruhové je možné usadit rovnou na úroveň terénu. Obvyklá hloubka bazénu je 1,3 m a při každém zvýšení o 10 cm cena narůstá o 3%. Největší hloubka je 1,5 m.

Největší možné vnitřní rozměry bazénů v (cm):

Druh olemování bazénuObdélníkový nebo
oválný bazén
Kruhový bazén
trubka, vlnolam, pískovcový
nebo betonový lem
340 x 800 x 150Ø 340 x 150
lem 20 x 20 320 x 780 x 150Ø 320 x 150
přelivový žlab316 x 780 x 150Ø 316 x 150

U větších rozměrů účtujeme příplatek za dopravu nebo za výrobu přímo u zákazníka.